Uzaktaki Sevgiliye Hediye Fikirleri

Uzaktaki Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgililer birçok sebeple birbirlerinden uzak kalabilirler ve bu durumlarda hem özel günlerde hem de normal günlerde birbirlerine hediye almak son derece zorlaşır. Unutulmayacak hediye fikirleri sayesinde mesafeleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliye Unutamayacağı Bir Hediye

Uzaktaki sevgiliye gönderilebilecek hediyeler çok çeşitlidir. Dilerseniz saydığımız unutulmayacak hediye fikirleri arasından birisini seçerek sevgilinize büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

 • Aşk mesajları dolu bir kutu: seçeceğiniz hediyenin duygularınıza tercüman olmasını ve romantik bir şey olmasını istiyorsanız çeşitli mesajları yazdığınız sözleri, şiirleri bir kutuda toplayabilir ve sevdiğinize gönderebilirsiniz. Renkli kağıtlar olursa çok daha görsel bir güzellik olur.
 • Çiçek: özellikle uzaktaki sevgili bayansa çiçek her zaman ilk akla gelmesi gerekenlerdendir. Çünkü bayanlar çiçeğe hiçbir zaman hayır demez. Artık internet ortamında çiçek sipariş platformları var. Oralardan çiçeğinizi seçebilir, mesajınızı yazabilir ve sevdiğiniz kişinin adresine dilediğiniz saate çiçeğin teslim edilmesini isteyebilirsiniz.
 • Kişiye özel sihirli kupa: kupalar son derece işlevsel ürünlerdir. Çay, kahve içmek için olduğu gibi kalemlik olarak dahi kullanılabilir. Hatta bugün sihirli kupalar vardır. Bunların üzerine sevdiğiniz kişiyle olan güzel bir resminizin baskısını yaptırabilir, şık bir hediye paketiyle adresine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Unutulmayacak hediye
  fikirleri içinde tercih edebileceğiniz kişiye özel kupaları internet üzerinden rahatlıkla sipariş verebilir, istediğiniz adrese kargolanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kişiye özel saat: Saat hem özel günlerde hem de normal günlerde seçilebilecek bir hediyedir. Dilerseniz seçtiğiniz bir saatin arkasına isim, mesaj yazdırabilir dilerseniz saatin içerisine fotoğraf, yazı ekletebilirsiniz. Çift saati olarak satışı yapılan saatlerde karşılıklı isim yazdırmayı tercih edebilirsiniz.
 • Çiftlere özel takvim: kişiye özel aşk takvimleri çok güzel bir hediye olabilir. İster duvar takvimi ister masa takvimi olabilir. Sevgiliniz ile birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı takvime bastırarak çok özel hale getirebilirsiniz.
 • İsme özel cüzdan: hem bayanlar hem erkekler için özel ve kullanışlı bir hediye olabilir. Dilerseniz isim dilerseniz isimlerinizin baş harflerini cüzdan üzerine işletebilirsiniz.
 • Yazılı atkı: atkı tercihi klasik atkılar da olabilir sevgilinizin tuttuğu takımın atkısı da olabilir. Bugün büyük takımların storelarından alınan bütün atkılara isim yazılabiliyor. Bu sayede hem isim hem mesaj yazdırarak hediye oluşturabilirsiniz.
 • Özel fotoğraf çerçevesi: güzel bir çerçeveye isimleriniz işletebilir ve içerisine de birlikte çektirdiğiniz harika bir fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Bu sayede sürekli sevdiğinizin gözü önünde olursunuz.
 • Kişiye özel puzzle: Puzzle birçok kişinin eğlencesidir ve bu yüzden sevdiğinize ait bir resmin veya vermek istediğiniz mesajın puzzle işlenmesi zarif bir hediye olacaktır.

[zombify_post]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir