Unisex Hediye Fikirleri

Unisex Hediye Fikirleri

Doğum günlerinden mezuniyetlere, yılbaşı günlerinden özel anlara ve yıl dönümlerine kadar pek çok gün için sevdiklerine hediye almak isteyen kişiler zaman içinde aynı şeyleri hediye olarak almaktan sıkılıp yeni şeyler almak istiyor. Bu durum özellikle kadınlar için sürekli olarak alınan hediyelerle, erkeklere sürekli verilen hediyelerden dolayı zaman içinde fark yaratmayan hediyelerle sürprizler yapılması ile sonuçlanıyor. Oysa unisex özelliğe sahip olan oldukça yaratıcı ucuz hediye fikirleri ile hem şık hediyeler alabilir hem de unutulmaz hediyelerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

Unisex Hediye Nasıl Olmalı?

Sadece bir erkeğe ya da sadece bir kadına verilebilecek hediyelerin ötesinde her iki gruptan insana da rahatlıkla verilebilecek olan hediyelerde mutlaka hediyenin daha önce bilinmeyen sıra dışı bir hediye olmasına gayret edilmelidir. Özellikle ucuz hediye fikirleri olsalar da hediyenin kendisi hediyenin uzun zaman sonucunda emek verilerek oluşturulmuşsa bu hediyenin daha anlamlı olmasını da sağlayabilecektir. Bu sebeple unisex hediye fikirlerine yaklaşırken mutlaka kişilerin kendi ağırlıklarının da hediye görülmesini sağlayacak olan fikirlere gitmesini sağlayan ürünler bir adım öne çıkmaktadır. 

Unisex Hediye Almak İsteyenlere Ekonomik Fikirler

Sevdiklerine sıradan bir hediye almak istemeyip vereceği hediyenin sürekli olarak hatırlanmasını isteyen kişilerin verdikleri hediyelerle fark yaratması gerekir. Bunu sağlarken yaratıcı fikirler sonucunda ortaya çıkmış olan ucuz hediye fikirleri kişileri hem maddi yönden rahatlatacak hem de hediye verirken daha mutlu olmasını sağlayacaktır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerin farklı forma sokulmuş hallerinin hediye olarak verilmesi burada en etkileyici hediyeleri ortaya çıkarır. Örneğin, bir kalemi hediye olarak vermek isteyen kişiler üzerinde şaka özelliği bulunduran veya görünümü ve tasarımı itibarıyla ilk bakışta tuhaf gelen kalemlere yönelebilir. Şırınga görünümdeki kalemler bunlardan biridir. 

Kış aylarında hediye alan kişinin ellerini ısıtacak küçük el ısıtıcıları, kalp şeklindeki ısıtıcılar da oldukça yaratıcı hediyelerdendir. Hayatında yeniliklere açık olan arkadaşlar ve sevilen kişiler için giyilebilir dövmeler son zamanlarda fark yaratan hediyelerden olmaktadır. Dövme yaptırmak istese de bunda tereddüt eden kişiler için en güzel hediyelerden olacaktır. Sahte paralardan yapılmış hediyeler, ilginç tasarıma sahip içecek açacakları, 3 boyutlu gözlük ile görüntülenebilen 3 boyutlu tebrik ve kutlama kartları da verilen hediyeler arasında fark yaratmak isteyenler için en ideal hediyelerdendir. Tüm bunların yanında kişiye özel olarak tasarlanabilen bardaklar, telefon kılıfları, cüzdanlar, kalemler ve kalem setleri de unisex olarak hediye şeklinde kullanılabilir. 

[zombify_post]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir