Hediyeler

Plastik Oyuncak Üreticileri

Türkeye’de faliyet gösteren plastik oyuncak üreticileri kimlerdir makalemizde bulabilirsiniz.

Oyuncak denince akla en çok gelen ülke Çin olmaktadır. Son dönemde bazı kısıtlamalar gelsede çin malı ürünlerle ilgili olarak hala bazı şüpheler mevcuttur. En değerli varlıklarımız çocuklarımıza oyuncak alırken hele de bu oyuncak plastik bir oyuncak ise çok dikkatli olmalıyız. Son dönemde sayıları hızla artan oyuncak üreticileri ülkemize bir taraftan değer katarken bir taraftan da kaliteyi yükseltmektedirler. İşte ülkemizde faaliyet gösteren bazı plastik oyuncak üreticileri;

 1. 1 Güçlü


  Firma 1980 Yılında oyuncak imalatına başlamıştır, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan 10000 m2 lik fabrikada üretime devam etmektedir.            Ürünler EN71 belgelerine sahiptir.

 2. 2 Uçar


  1965 yılından bu yana oyuncak pazarındaki marka imajını hiç bozmadan başarı ile sürdüren Uçar Oyuncak, yılların tecrübesini günümüz teknolojisi ve güncel üretim kalitesi ile ürünlerine yansıtmaktadır. Türkiye oyuncak üreticilerinin en köklü ve eskilerinden biri olan firmamız 2000’li yılların başından bu yana yapmış olduğu atılımlar ile hem ürün gamını genişletmiş hem de değişik yaş gruplarına uygun oyuncakların yanı sıra zekâ geliştiren oyuncak grubunu da değerli küçüklerin hatta kimi zaman büyüklerin de beğenisine sunmuştur.

 3. 3 Bayraktar


  AYRAKTAR PLASTİK 1978 YILINDA İSTANBUL SÜLEYMANİYE'DE MEHMET BAYRAKTAR TARAFINDAN KURULMUŞTUR. İLK OLARAK ÇINÇIN İMALATI YAPARAK TİCARET HAYATINA BAŞLAMIŞTIR VE ÇINÇINLA BİRLİKTA MARKA OLMUŞTUR, İLERLEYEN YILLARDA HIRDAVAT ÜRÜNLERİ İMALATIDA YAPMIŞTIR.33 YILLIK TİCARET HAYATINDA KENDİNİ GELİŞTİREREK HER ZAMAN YENİLİKÇİ KALİTEDEN TAVİZ VERMEDEN İKİ KARDEŞ KURULUŞ OLARAK GELECEĞE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEMEKTEDİR.

 4. 4 Dede


  1962 yılında oyuncak toptancılığı amacı ile kurulan şirket sonraki yıllarda üreticilik yapmaya başlamıştır ve halihazırda devam ediyor. Fentoys

 5. 5 MGS


  2007 yılında hizmet hayatına başlayan mgs oyuncak genç ve dinamik yapısıyla hızla büyümekte ve gelişmektedir. En71 standardına ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta, çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır.

 6. 6 Dolu


  Firma 1976 yılında oyuncak sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Dolu,oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı Pazar ağına ulaşıp üretim,pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Bugün 70 ülkeye toplam üretiminin %55’ini ihraç etmektedir.

 7. 7 Pilsan


  Firmanın temelleri 1940'lı yıllarda merhum Yakup ÇETİNALP tarafından atılmıştır. O yıllarda kurşun askerler ile başlayan imalat yolculuğumuz Hasan Faruk ÇETİNALP'in yönetimi ile bugünlere gelmiştir. İstanbul Silahtar'da 40m² lik bir alanda başlayan ve el ile baskı yapılan makineler kullanan Pilsan, bugün Lüleburgaz tesislerinde 85.000 m² lik kapalı alana sahiptir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ