Orijinal Hediye Fikirleri

Orijinal Hediye Fikirleri

Hediyeleşmek, aradaki bağı kuvvetlendiren ve her halükarda insanların kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayan güzel bir davranış, hoş bir sürprizdir. Bir de söz konusu hediyeler el yapımı oldu mu değerlenir de değerlenir. Öyleyse orijinal el yapımı hediye fikirleri ile karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri kalıcı bir sürpriz ile taçlandırmak istemez misiniz? 

Sevdikleriniz İçin Tercih Edebileceğiniz En Orijinal Fikirler!

Orijinal el yapımı hediye fikirleri ile sevdiklerinizi mutlu etme vakti sizce de gelmedi mi? 

  • Eğer hediyenin sahibi sevgiliniz yahut eşiniz olacaksa, orijinalliğini hiç yitirmeyen, karşınızdaki kişiyi mutlu ederken meraklandırmayı da başaran hediyeniz, içerisine sevdiğiniz kişiyle ilgili hissettiklerinizi, unutulmaz anılarınızı ve gelecek planlarınızı yazdığınız minik notlardan oluşan şık bir kavanoz olabilir. Zira yazdığınız notların sizin fikirleriniz olması bu hediyeyi orijinal kılacaktır. 
  • Hediye sahibi arkadaşınızsa, o zaman güzelce bir kutu yahut sandık alabilirsiniz. Ardından kutu yahut sandığı boyayabilir ve üzerine arkadaşınızı bir iki cümleyle tanımlayan bir şeyler yazabilirsiniz. Sonrasındaysa arkadaşınızla çekildiğiniz fotoğraflarla arkadaşınıza hitaben içten yazacağınız bir mektubu hazırladığınız kutu yahut sandığın içerisine koyabilirsiniz. Böyle bir hediyeyi arkadaşınızın uzun yıllar boyu saklayacağına ve severek kullanacağına emin olabilirsiniz. 
  • Peki, ya hediye sahibi annenizse? İşte o zaman el yapımı olarak hazırlayacağınız tüm hediyeler küçük dahi olsa annenizin gözünde dünyalardan bile daha değerli olabilecektir. Zira sizlere yine de bu konuda annenizle olan fotoğrafları arkada güzel bir fon müziği ve içerisinde annenize yönelik güzel düşüncelerinizi anlattığınız videonun gömülü olduğu bir slâyt hazırlayarak verebileceğinizi söyleyebiliriz. 
  • Sevdiklerinizle çekileceğiniz fotoğrafları çıktı alarak fotoğrafların boyutunda önceden hazırlayacağınız kartonlara yapıştırarak hazırlayacağınız gösterişli bir albüm de seçenekleriniz arasında olabilir. 

Hediye Seçiminde Orijinallik Arayanlara Öneriler!

Hoş ve orijinal el yapımı hediye fikirleri;

  • Fotoğraflarla anıları bir arada toplayacağınız bir defter,
  • Takıcılardan alacağınız malzemelerle sevdiklerinize özel hazırlayacağınız bileklikler, kolyeler,
  • Büyük bir karton üzerine iğnelerle kalp şekli verebilir ardından aşkın simgesi olan kırmızı bir iple iğnelerin üzerini karışık olarak örümcek ağına benzer şekilde kaplayabilirsiniz. Böylece ortaya çıkaracağınız hediyelerin, sahipleri tarafından evin en güzel köşesinde yerini alacağına emin olabilirsiniz. 
  • Bir kavanoz alabilir ve üzerinde isterseniz hediye sahibinin baş harfini isterseniz de kalp şeklini boş bırakacak şekilde boyayabilirsiniz. Yani kavanoz boyandığında kavanozun içi sadece boş bıraktığınız alandan görünecektir. Ardından kavanozun ağzına güzel bir ip bağlayabilir içerisine de mum koyabilirsiniz. Böylece şık bir hediyeye daha imzanızı atabilirsiniz. 

[zombify_post]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir