Kankaya yapılabilecek sürprizler

En Yakın Dostlarınız: Sırdaş Kankalar

Uzun zamandan beri kanka ismiyle insanlar yakın arkadaşlarına hitap etmeye devam ediyor. Yakın bir arkadaş olmanın ötesinde yakın bir dost olma anlamını çok daha güçlü bir şekilde hissettiren kanka sözüne layık olmak uzun süreli güvenilirlik dolu bir arkadaşlığın sonucunda ortaya çıkıyor. Hayatınızın en önemli anlarında yanınızda bulunan, yanınızda olmasa bile eksikliğini hiç hissetmediğiniz, en kötü ya da en iyi anlarınızda bunu paylaşmak için hemen telefonlara sarıldığınız kankaya doğum günü sürprizleri ile onların en özel günlerinde dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Yakın Arkadaş Olmanın Artıları ve Eksileri

Birbirini kanka diye çağıran yakın arkadaşların dostluğu ve arkadaşlığı çoğu zaman kıskanılacak seviyelere ulaşmaktadır. Bu tür durumların dışında aynı zamanda yine bu yakınlığın getirdiği bazı dezavantajlarla karşılaşmak da mümkün olabilir. Örneğin, kankaya doğum günü sürprizleri hazırlayarak onun en mutlu gününde unutulmayacak bir zamanı geçirmesini isteyen kişiler için kankasından gizli bir etkinlik düzenlemesi, sürpriz ayarlaması son derece zor olacaktır. Her anını birlikte geçiren bu yakın dostların birbirinden habersiz bir şekilde birbirlerine sürpriz hazırlayabilmesi için bazı planlar yapması gerekebilir. Bunun dışında birbirini çok yakın tanıyan kankalar için hediye seçme konusunda da zorluk yaşanabilir. Daha önce ilgi alanlarına hitap edebilen çok sayıda hediyeyle kankasını sevindirmiş olan yakın dostların doğum günlerine özel tekrar bir hediye bulması da zor olabilir.

Kankaların Doğum Günlerine Özel Sürpriz Önerileri

Birbirlerini dünyada en iyi tanıyan yakın arkadaşlar olmalarından dolayı kankaya yapılabilecek sürprizler bu kişinin kendi ilgi alanlarını, sevdiği ve sevmediği şeyleri en iyi bilen kişiler tarafından yapılabilecektir. Kankanıza doğum günü hediyesi vermek üzere aşağıdaki bazı seçenekler olabilir

Tüm bunları yaparken kankanızın en sevdiği arkadaşlarının bir arada bulunduğu bir doğum günü partisini yapabilir, sevdiği müziklerin çaldığı bir partide çılgınca eğlenme planlarını da yapabilirsiniz. Gitmeyi çok sevdiği bir kulüpte ona özel bir doğum gününü ona yaşatabilir, tatilde gittiği yerde rezervasyon yaptırarak bir an önce orayı tekrar görmesini sağlayabilirsiniz. Uzun zamandır satın almak istediği bir ürünü satın alması için ona destek olabilir veya hayatında hep yapmak istediği ancak bir sebepten çekindiği adrenalin dolu maceralara katılmasına da olanak verebilirsiniz.

[zombify_post]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir