Hediye Deterjan Kampanyası

Hediye Deterjan Kampanyası

Öyle bir kampanya düşününki hem çevreyi koruyorsunuz hem de bedava deterjan kazanıyorsunuz. Niğde Belediyesi tüm Türkiye’ye örnek olabilecek bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı. Bizlerde bu örnek çalışması nedeni ile ilgilileri tebrik ediyoruz.   

Bedava deterjan Kampanyası Detayı;

 Atık Yağ Kampanyası-A+Temiz bir çevre için duyarlı çalışmalarını sürdüren Niğde Belediyesi atık yağları topluyor. 5 litre atık yağ getirenlere, 1 litre bulaşık deterjanı hediye ediliyor.

Yağını Dökme Geleceğini Kirletme, ayrı biriktirelim geri kazanalım sloganı ile gelecek için, çevre bilincine katkıda bulunarak, atık yağların toplanması kampanyasını yürüten Niğde Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 5 litre atık yağ toplayan vatandaşları da 1 litre bulaşık deterjanı ile ödüllendirecek. Vatandaşlar atık yağlarını Yukarı Kayabaşı Mahallesi Muhtarlığı, Burhan, Nar ve Efendibey Mahalleri Muhtarlıklarına teslim edebilecek. Vatandaşların hediyeleri ise Niğde Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden verilecek.

1 litre bitkisel atık yağın 1 milyon litre suyu kirlettiğini söyleyen Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Niğdelileri geri dönüşüm konusunda daha duyarlı olmaya davet etti.

Bir diğer deterjan kampanyası da aşağıda detaylarını bulabileceğiniz kampanyadır. 

Miele deterjan kampanyası

Firma açıklaması;

2 l’lik Miele UltraColor deterjan hediye!

Miele W1 SpeedCare çamaşır makinesini seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi Miele UltraColor renkli sıvı deterjanımız ile tanıştırmak istiyoruz. Makinenizi içinde bulunan “Hediye Çeki”‘nin kaydını kampanya sayfamızdan yapınız. Hediyeniz size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Ayrıntıları firmanın internet sitesinde bulabilirsiniz

[zombify_post]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir