Akrep Burcu Hediye Fikirleri

 

Akrep Burcu Hediye Fikirleri

Akrepler hediye almaktan çok hoşlanırlar, bazen de kendileri için özel hediyeler  alırlar. En sevdikleri hediye türü,  bir sebep olmadan apansız verilen hediyelerdir onlar için. Onu sarın … paketin içerisinde kat kat sarılmış halde olan hediyelerin gizeminden ve sırlarından hoşlanırlar. Genellikle yalnız kalabildikleri zamanı beklerler hediyelerini açmak için onun zevkine varabilmek ve tadını çıkarmak için.

Akrep burçları için bir hediye seçerken, kişiliklerini unutmayın. Akrep burçları, karanlık ve gizemli olan şeyleri sever. Çözülmesi gereken iyi bir bulmacanın keyfini çıkarırlar. Akreplerin elementi sudur, bu yüzden suyla ilgili şeyler onlara çekici gelebilir. Kestane, granat ve siyah gibi koyu renkleri severler.

Bir Akrep hediyesi seçerken onu ilgi çekici kılmanın yollarını düşünün. Parlak ve ışıl ışıl albenisi olan bir şeyi takdir etmeyeceklerdir. Sır dolu ve çekici olan şeyler onlar için daima çok özeldir. Bu tavsiyelere dayanarak kendiniz bir şey düşünemiyorsanız size Akrep Burcunun seveceği bazı hediye önerilerimiz var. Bu önerilerden sizin için özel olan Akrebinize uygun olanı seçin ve hazırlayın.

Akrep gizemli görünmeyi çok seviyor. Güneş gözlüğü, büyük bir şapka veya filmli bir eşarp, gözlerini gizleyip insanlara merak uyandırmak onların hoşuna gidiyor. Ona alacağınız hediye her ne olacaksa karanlık, karamsar ve huysuz bir renkte olduğundan emin olun… Onlar için hediye seçiminizde parlak renklere yer yok unutmayın.

Akrep erkeği hediye secimi konusunda sizin için güzel bir alternatif sunalım. Akrepler, Gerilim ve suç hikâyelerine bayılırlar. Filmleri seviyorsanız, tadını çıkarmak için onlara biraz karanlık ürkütücü filmler seçin, onlar bundan zevk alırlar. Evde oturmayı ve özellikle de gizemli veya belirsiz konuları araştırmayı ve öğrenmeyi sever.  Belirsiz veya metafizik konular üzerine kitaplar ve filmler de onları cezbedebilir.

Metafizikten bahseden Akrep, bu konulardan hoşlanıyor. Onlara gizlemli ve ilginç bir şeyler getirin…  Şifalı otların sırlarını ve eski dönemlerde onların uygulanış şeklini araştırıp öğrenmeyi çok seviyorlar. Bu öğrendiklerini başkalarına anlatmaktan ve paylaşmaktan zevk alıyorlar. Bu nedenle bunları araştırmasına yardımcı olacak kaynaklar bulup onun için özel bir paket hazırlayın ve sadece karşısına geçip onun ne kadar zevk aldığını izleyin…

Akrep burcu kadınına ne hediye alınır veya akrep burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diye kara kara düşünüyorsanız size minik bir sır verelim; Akrep elinden gelenin en iyisini almayı çok sever ve asla güzel bir kıyafeti geri çevirmez. Renklerin doğru olduğundan emin olun… Yalnız parlak sarı veya yeşil renk gibi seçenekleriniz yoktur. Seçeceğiniz kıyafetin renkleri onun tercih ettiği renklerden olmazsa almış olduğunuz hediyenin kullanılma ve beğenilme ihtimali çok düşüktür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir