Hediyeler

1 yaş erkek bebek hediyeleri

Bebeğiniz artık 1 yaşına geldiyse çocukluk evresine girmeye başlıyor demektir. Yavaş yavaş tutunarak ayağa kalkma, yürümeye başlama, söylenenleri anlama, konuşmaya başlama ve oyuncaklarla oynama zamanı gelmiştir artık J karşılıklı top yuvarlamaca oynamaya başlayabilirsiniz unutmayın bu dönemde canlı renkleri bulunan görseller ve dikkatini çekecek onlar için hediye almayı düşünüyorsanız bu önerimize kulak verin derim.

Bebeğe hediye ne alınır sorusu bir çok zaman aklımıza gelmiştir. Bu dönemde hem çocuklarımızın zihinsel gelişimine katkı sağlayacak hem de motor gelişimlerine faydalı olacak oyuncaklar almak isteriz. Onların mutluluğunu izlerken aynı zamanda bir şeyler öğreniyor olması da anne baba için yaşanabilecek en büyük zevklerden birisidir. Oyuncakların çocukların gelişimine olan faydası oldukça fazladır fakat  maalesef birçok plastik içerisinde kanserojen madde bulunduğu için aynı zamanda en sağlıklı olanlarını araştırıp risk unsurlarını ortadan kaldırmaya çalışmak gerekmektedir.

1 yaş doğum günü hediyesi fikirleri nelerdir?

1 yaşında olan bir bebek ziyarete gidilecekse en kaygı veren kısım ne alınabileceği hususudur. 1 yaş bebeğine neler götürülebileceğine dair birçok alternatif bulabilirsiniz fakat onun için en sağlıklı ve ona en çok fayda sağlayabilecek olanını düşünmek ve karar vermek bir hayli vakit alan bir konudur. Bu konuda sizlerin imdadına yetişebilecek birbirinden güzel ve faydalı hediye çeşitlerini araştırdık. Artık alacağınız hediyeye karar vermek düşündüğünüz kadar zor olmayacak. Bizler size yardımcı olmak için buradayız.

 1. 1 ŞEKİL AYRIŞTIRMA KÜPÜ


  1. köşelerinden bağlanmış farklı renkte lastik şekiller bulunan akıllı küp sayesinde çocukların ince motor gelişimleri, duyusal öğrenme ve dokunsal arama becerilerini geliştirir. Çocukları eğlendirmek için yeni bir tasarım.

  Şekiller lastikli ve %100 gıda sınıfı BPA içermeyen silikondan üretilmiştir. Bu şekiller bebeğinizin dokunarak keşif yapması ve hatta diş çıkarma evresinde onu rahatlatacak kadar mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Şekiller her köşeden ekstra kalın bir iple tutturulmuştur. İpler son derece güvenli olacak kadar kısa, bebeğinizin minicik elleriyle kavraması için yeterince uzundur. Şekillerin hepsi oyuncağa bağlı olduğundan hiçbir parçanın kaybolması mümkün değildir.

  Şekiller kare, üçgen, oval, daire çift daire ve beşgen olmak üzere 6 farklı şekilde yüksek kalitede olan malzemelerle üretilmiş kalıcı ve dayanıklı bir üründür.

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ,

  • Renkler canlıdır ve şekillere bağlı duyuları uyarır.
  • Kauçuk dokusu oldukça güzel hissediliyor.
  • Şekil eşleştirme özelliği sayesinde ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcıdır.
  • Şekiller oldukça sağlam iplerle bağlıdır.
 2. 2 AKTİVİTE KÜPÜ


  1. çocuklar için oyuncak öğrenmeyi ve araştırmayı teşvik eden bir araçtır. 5 köşesi bulunan aktivite küpünün 4 farklı renkte ışıklı düğmeleri , çeşitli şekiller, hayvan resimleri ve bu hayvanların çıkarmış olduğu sesleri  tanımasına yardımcı olan bir tasarımdır. Hareket sensörü teknolojisi çocukları cezbeder ve onları sürünmeye teşvik eder. Hafızayı kuvvetlendirir ve beynin bilişsel gelişimi açısından da faydalı bir tasarımdır. 

  Motor becerilerini geliştirmeye yardımcı birçok etkileşimli özelliği bulunmaktadır. Dikkat çeken hareket sensörü bulunmaktadır, hareket ettiğinde birbirinden farklı eğlenceli sesler çıkarmaktadır. 6 aydan 3 yaşa kadar çocukları eğlendiren 25 farklı eğlenceli şarkı ve melodiye sahiptir. Blok oyuncak BPA içermeyen plastikten üretilmiştir. Otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır. Eğlenceli saatler sizi bekliyor…

 3. 3 MEGA BLOKLAR VE İLK İNŞAATÇILAR


  1. 80 ayrı parçadan oluşan blok seti çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirmekte ayrıca tak-çıkar özelliği sayesinde el kaslarının çalışmasına yardımcı olmaktadır. Çocuğunuzun motor gelişimlerini desteklemek isteseniz bu seti mutlaka temin etmelisiniz. Güvenli malzemelerden üretilmiş bir üründür. Bu set ile çocuğunuza sınırsız bir oyun alanı oluşturmuş olacaksınız.

  Çocuklarınız için tehlike arzetmeyecek aynı zamanda rahatça kavrayabilecekleri büyüklüktedir. Daha fazla eğlence ve oyun için tüm mega blok setleriyle uyumludur. Çocuklarınızın hayal ettikleri yapıları oluşturması için cesaretlendirir. Her dönemde çocuklar için en popüler oyuncaklar arasındadır.çocuğunuzun ince motor, hayal gücü, üretkenlik, gelişim , el ve göz koordinasyonunu teşvik edici harika bir ürün.

 4. 4 MÜZİKLİ TEKERLEMELER KİTABI


  1. müziğin beyin gelişiminde en etkili yöntemlerden birisi olduğunu artık hepimiz biliyoruz.  Kitap içerisinde bulunan görsellerin renkli ve şirin karakterler olması çocuğunuzun dikkatini çekmek için yeterli olabilir fakat daha fazlası var,6 tekerleme ve 40’tan fazla eğlenceli şarkılar ve ses efektleri onu cezbetmek için yeterli olacaktır. 

  Çocuğunuzun ince motorlarını geliştirecek çeşitli renkteki düğmeler ve bu düğmelere bastıkça değişen sesler  onların ilgisini çekecek ve ayrıca kitap sevgisi küçük yaşta onlara aşılamak için güzel bir alternatif. Hem eğlendirici hemde eğitici bir seçim… öğrendiği şarkı ve tekerlemeler dil becerilerini geliştirmek için teşvik edicidir.

  1 yaş doğum günü misafir hediyeleri ise ayrı bir paradigmada değerlendirilecek bir konu olmaktadır. İlerleyen makalelerimizde ilgili hediye tavsiyelerini bulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ali güzel dedi ki:

  Bence güzel düşünülmüş hediyeler olmuş

BİR YORUM YAZ